Volejte: Pondělí- Pátek: 8:00 - 18:00
info@zapecova.cz+420 733 284 824

Blog

NAŠE

Aktuality z financí

Prodej zboží přes Amazon z pohledu účetnictví a daní

Amazon je největší maloobchodní marketplace na světě. Marketplace si můžete představit jaké obrovské online tržiště, které s sebou nese spoustu příležitostí a možností.

Více
Náhledový obrázek článku o novele zákona o DPH pro rok 2023

Novela zákona o DPH: sněmovna schválila zvýšení limitu pro registraci

A je to tady. Poslanecká sněmovna schválila zvýšení ročního limitu pro povinnou registraci k DPH. Co všechno se s platností od 1. 1. 2023. změní?

Více

Druhy pracovních poměrů aneb jak zaměstnávat a neprodělat na tom balík

Když e-shop roste, je třeba začít i postupně řešit první zaměstnance. Lze ale zaměstnávat vícero způsoby. Víte, na kolik vás přijdou? Pojďte se podívat na modelové příklady.

Více

E-shop z pohledu účetnictví a daní.

Ve svém webináři, který jsem vytvořila ve spolupráci se Shoptetem, se společně podíváme na důležitý základ každého e-shopaře.

Více
Zápecová Financial - účetnictví online, ecommerce, účetnictví pro e-shopy

Faktury Googlu a Facebooku: Kde je najít a jak na ně

Používáte reklamu na Googlu nebo Facebooku? Pak musíte řešit také jejich faktury. Ukážeme vám, kde je najít a jak na ně z pohledu DPH.

Více

Změny DPH pro e-shopy v roce 2021. Co vám nesmí uniknout?

On-line podnikání s sebou nese řadu povinností a písemností, které není radno zanedbat. Na jaké změny v DPH si dát pozor v roce 2021, jsme pro vás shrnuli v následujícím přehledu.

Více
daně, daňové poradenství, daňová evidence, mzdová účetní, online účetnictví

DPH a vše, co o ní jako e-shopař potřebujete vědět

Pro někoho může být status plátce DPH výhodný, někdo se jím musí stát dle zákona a pro někoho může být výhodné stát se identifikovanou osobou. Co je nejlepší pro vás?

Více

Vláda schválila prodloužení daňových úlev a posunula termín pro podání daňového přiznání

Vláda schválila návrh, který prodlužuje několik daňových úlev, zejména posouvá lhůtu pro podání daňového přiznání k dani z příjmu do 18. srpna 2020.

Více

Kompenzační bonus pro s.r.o. i u vašeho Finančního úřadu

Od 28. května mohou malé společnosti s ručením omezením žádat o kompenzační bonus v celkové hodnotě až 44 500 Kč na společníka. Máte na něj nárok?

Více

Další várka kompenzačních bonusů – tentokrát pro DPP a DPČ!

Kompenzační bonus pro OSVČ a s.r.o. už není žádná novinka, 29. června ale vláda schválila i bonus pro dohodáře, které zasáhla koronavirová krize.

Více
Zápecová financial

GDPR

phoneenvelope
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram