Pravá ruka CEO - Zápecová Financial

Pravá ruka CEO

Kdo jsme?

Jsme moderní, rychle se rozvíjející marketingová agentura se zaměřením na e-commerce. Můžeme se pochlubit Zlatým Shoptet partnerstvím, Google partnerstvím, Heureka partnerstvím a dalšími oceněními, a to zejména díky super týmu zapálených specialistů. Čas spolu netrávíme jen v kanceláři, ale každý měsíc společně něco podnikáme také mimo.

Pravidelně se také vzděláváme a účastníme různých akcí po celé republice. Jen v roce 2023 členové našeho týmu vyrazili například do Brna na E-commerce Day a PROBIDDING, měli jsme stánek na veletrhu Reshoper a zúčastnili se řady meet upů našich partnerů. Nechyběla ale také třeba společná lasergame nebo pivo na Náplavce.

Uvodni-foto
Baví tě dynamická práce v neformálním kolektivu, chceš na sobě pracovat a posouvat se v marketingu? Pak možná hledáme právě tebe na pozici pravé ruky našeho CEO Adama! Dáme ti u nás šanci učit se, skutečně růst a hrát klíčovou roli ve vývoji firmy.

Co tě u nás čeká?

Všechno od venčení psích kolegů přes rozvoj interních projektů až po plánování eventů a marketingových akcí. Běžně se budeš věnovat úkolům, jako je:

  • Podpora v organizaci denního programu a kalendáře našeho CEOPodpora v organizaci denního programu a kalendáře našeho CEO

Čeká tě různorodá práce, kde se rozhodně nebudeš nudit. Stejně jako není žádný den stejný pro CEO Adama, rutiny se nemusíš obávat ani ty.

Sdílejte pozici na:

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář