Recenze - Zápecová Financial

Recenze

Spolupráci s Zápecová Financial vřele doporučujeme. Líbí se nám, že vše, co bylo slíbeno, platí. Nemusíme z reklamních a dalších systémů stahovat podklady, vše si dohledá paní účetní. Spravedlivé je i nacenění. Oceňujeme lidský přístup a flexibilitu s řešením našich dotazů. Pokud hledáte moderní účetní kancelář pro svůj e-commerce, jste na správné adrese :-)
Ideální partner, kterého jsem dlouho hledal. Se slečnou Kristýnou jsem velice spokojen, protože její absolutní přehled a zpracování je přesně to, co potřebuji pro online obchod. Perfektní propojení všech potřebných částí sdružených do účetního systému je samozřejmostí. Opravdu moderní vedení účetnictví, tak jak je v dnešní době potřeba.
Naprosto profesionální paní účetní a její tým. Konzultace, moderní řešení, skvělá cena a milý přístup. Přála bych si mít paní účetní od začátku. Velmi doporučuji!
Výborná spolupráce, jsem ráda, že jsem se odhodlala ke změně a vybrala právě vás.
Vše v pořádku, dobrá komunikace. Vše vysvětleno a zařízeno, spolupráce úspěšně pokračuje.
Profesionální přístup, rychlá online komunikace, flexibilita. Se spoluprácí jsme velice spokojeni. Mohu jen doporučit.
Jsem nadmíru spokojen. Účetní jsem změnil začátkem tohoto roku a přešel jsem k těmto Dámám. Přechod byl hodně komplikovaný a zdlouhavý (kvůli staré účetní - jak se dalo čekat). Pak ale vše už jedna báseň. Po dvou měsících jsem dokonce zjistil, že jsem STAROU ÚČETNÍ CELOU DOBU PŘEPLÁCEL. Nejen, že si za svoje služby účtovala více (až 3x více než zde Dámy), ale i doklady počítala víc než kolik jsem jich doopravdy měl....Mno, ta mě toho teda "naúčtovala"...Nyní jsem spokojen, mám míň starostí každý měsíc s papírováním, jednání slušné, Dámy krásné :-) a hlavně jsem ušetřil, jak na nákladech tak na stráveném čase. Uděluji Šest Hvězd!
Perfektní po všech směrech! Určitě doporučujeme, milé, vstřícné jednání, velmi inovativní přístup, který Vám celý proces zjednoduší. 11/10
Rychlé jednání, spolehlivost, moderní postupy. Jen doporučuji.
Super zkušenost se slečnou Zápecovou. Komunikace a kvalita práce na jedničku :)
Paní Zápecová se svým týmem dělá svou práci kvalitně, včas a je s ní příjemná komunikace. Kromě vedení účetnictví oceňuji konzultace problematiky související obecněji s chodem firmy.
🏅TOP partner🏅....profesionální, neskutečně rychlé řešení čehokoliv, vše na čas v termínu, vše elektronicky, komunikace s úřady a za bezkonkurenční cenu. Od chvíle kdy jsem podepsal smlouvu je pro mě účetnictví neprosto bez starostí...Děkuji👍🙂
Hledal jsem náhradu za jednu účetní firmu a při výběru jsem obvolal několik účetní, ale slečna Zápecová byla fantastická hned v prvním telefonu. Na všechny mé otázky (a že jich nebylo málo) zřetelně odpověděla a během naši spolupráce mi vždy poradí s čímkoliv, co potřebuji. Slečnu Zápecovou doporučuji všude, protože odvádí skvělou práci. Pro všechny, kdo hledají novou účetní, tak je jasná volba a dál bych už nehledal. Během mých zkušeností jsem se ještě nesetkal s takhle pracovitou a šikovnou účetní.
Výborná spolupráce s Zápecová Financial moc doporučujeme. Rychlé řešení čehokoliv, vždy ochotně poradí a zařídí. Líbí se nám, že vše, co bylo slíbeno, platí. Nemusíme nic stahovat, paní účetní si vše dohledá sama. Všichni jsou milý jsme rádi, že jsme se odhodlali udělat změnu a našli Zápecová Financial. Všechno nám to ohromně usnadnilo. Děkujeme :-)
Naprostá spokojenost, doporučuji.
Hledali jsme účetní, pro kterou není problém komunikovat online a našli jsme! :) Jsme nad míru spokojeni! Vše si předáváme online, veškeré doklady, paní Zápecová si stahuje všechny data z našeho Fakturoidu i z banky, takže pro nás opravdu ulehčení. Pokud hledáte někoho, kdo se opravdu pohybuje v 21. století a chce jet vše online, tak zde určitě budete spokojeni! Moc doporučujeme, neváhejte :)
Veľmi dobrá spolupráca, od samého začiatku vyborné nastavenie procesov. Pani Zápecová má pristup do jednotlivých systémov vrátane shoptetu, ktoré dokonále ovláda. Takže ja sa z hľadiska fakturácie nemusím o nič starať, čo my maximálne vyhovuje.
Super! Velice doporučujeme, spolupráce na jedničku.
Kancelář Kristýny Zápecové mohu jenom doporučit. Už samotný začátek spolupráce proběhl velmi efektivně. Oceňuji přehled jak v oblasti účetní, tak v oblasti propojení on-line nástrojů a zároveň snahu co nejvíce automatizovat celý účetní proces. Což pro obě strany znamená nižší náklady. Komunikace je okamžitá a přístup flexibilní. 5 hvězdiček.
Rychlá a jasná komunikace, vstřícnost, ochota. Vřelé doporučuji.
logo-zapecova-financial2

Zjistěte, jak by u nás vypadalo Vaše externí finanční oddělení.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář