Volejte: Pondělí- Pátek: 8:00 - 18:00
info@zapecova.cz+420 733 284 824

Účetní služby

PODÍVEJTE SE NA NAŠE VIDEO

Jak služba funguje

V Zápecová Financial ocení klienti zejména můj smysl pro detail a pravidelné vzdělávání ve všech účetních a daňových novinkách. Se mnou dobu nezaspíte.

Napište nám, nebo zavolejte a domluvíme se na termínu nezávazné konzultace. Probereme spolu situaci vaší firmy, její potřeby a všechny vaše případné dotazy.

Kristýna Zápecová

PŘEČTETE SI VÍCE

Co poskytujeme

Vedení účetnictví a daňové evidence

Vedení účetnictví a daňové evidence

S námi ušetříte čas

Postaráme se o kompletní vedení vašeho účetnictví či daňové evidence. Na začátku spolupráce si vezmeme přístupy do Vašeho fakturačního programu či eshopu a faktury si budeme každý měsíc stahovat sami. O stahování dokladů z reklamních systémů se starat nemusíte, protože se o to každý měsíc postaráme za Vás. Ostatní faktury přijaté se předávají online přes zabezpečené úložiště. Věnujte se tomu co Vás baví a starosti o Vaše účetnictví, nechte na nás.

Poskytneme vám kompletní služby, včetně komunikace s úřady.

Po udělení plné moci vás budeme zastupovat na příslušných úřadech. Za správnost vašeho účetnictví přebíráme odpovědnost. Pro tento účel máme uzavřenou smlouvu o profesní odpovědnosti. Samozřejmostí je zaručení naprosté mlčenlivosti o vedení účetnictví a loajalita.
KONTAKT
Mzdy a personalistika

Personalistika a mzdy

Zajisťíme kompletní zpracování mzdové agendy

V rámci služeb se postaráme o měsíční přehledy mezd, výplatní pásky, příkazy k úhradě za mzdy, zdravotní pojištění, sociální pojištění i zákonné pojištění. Zpracujeme měsíční přehledy pro zdravotní pojišťovny a Českou správu sociálního zabezpečení a na základě plné moci vás zastoupíme při jednání s institucemi a úřady. Postaráme se o veškerou agendu a budeme vás také informovat o všech změnách v legislativě. To vše s využitím nejnovějších technologií pro řízení mzdových a HR procesů a splněním nejvyšších standardů pro ochranu citlivých dat.
KONTAKT
Poradenství a konzultace

Staňte se fanouškem a odebírejte náš fb obsah

Novinky, které by firmám a OSVČ neměly uniknout.
ODEBÍRAT
Poradenství a konzultace

Poradenské služby

Online formou

Spojíme se přes konferenční hovor (využíváme jednoduchý nástroj, který nevyžaduje stažení ani instalaci). V případě zájmu schůzky také nahráváme, abyste se k probraným informacím mohli kdykoliv vrátit.

Osobně

Pokud upřednostňujete osobní formu, rádi Vás přivítáme  u nás v kanceláři na Praze 5 – Andělu.
KONTAKT

Výkazy Intrastat

Intrastat je evidence importu a exportu zboží mezi zeměmi Evropské unie. Jeho hlášení Celní správě podává každá firma, která překročí státem stanovený limit (12 mi. Kč). Výkazy Intrastat za Vás zpracujeme a podáme na příslušný celní úřad. S námi o intrastatu ani nevíte.
KONTAKT
Zápecová financial

GDPR

phoneenvelope
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram