Reference - Zápecová Financial

Reference

Co o spolupráci říkají naši klienti, jaké máme certifikace a kdo jsou naši partneři?

Ohlasy našich klientů

Paní Zápecová se svým týmem dělá svou práci kvalitně, včas a je s ní příjemná komunikace. Kromě vedení účetnictví oceňuji konzultace problematiky související obecněji s chodem firmy.
Hledal jsem náhradu za jednu účetní firmu a při výběru jsem obvolal několik účetní, ale slečna Zápecová byla fantastická hned v prvním telefonu. Na všechny mé otázky (a že jich nebylo málo) zřetelně odpověděla a během naši spolupráce mi vždy poradí s čímkoliv, co potřebuji. Slečnu Zápecovou doporučuji všude, protože odvádí skvělou práci. Pro všechny, kdo hledají novou účetní, tak je jasná volba a dál bych už nehledal. Během mých zkušeností jsem se ještě nesetkal s takhle pracovitou a šikovnou účetní.
🏅TOP partner🏅....profesionální, neskutečně rychlé řešení čehokoliv, vše na čas v termínu, vše elektronicky, komunikace s úřady a za bezkonkurenční cenu. Od chvíle kdy jsem podepsal smlouvu je pro mě účetnictví neprosto bez starostí...Děkuji👍🙂
Spolupráci s Zápecová Financial vřele doporučujeme. Líbí se nám, že vše, co bylo slíbeno, platí. Nemusíme z reklamních a dalších systémů stahovat podklady, vše si dohledá paní účetní. Spravedlivé je i nacenění. Oceňujeme lidský přístup a flexibilitu s řešením našich dotazů. Pokud hledáte moderní účetní kancelář pro svůj e-commerce, jste na správné adrese :-)
Výborná spolupráce s Zápecová Financial moc doporučujeme. Rychlé řešení čehokoliv, vždy ochotně poradí a zařídí. Líbí se nám, že vše, co bylo slíbeno, platí. Nemusíme nic stahovat, paní účetní si vše dohledá sama. Všichni jsou milý jsme rádi, že jsme se odhodlali udělat změnu a našli Zápecová Financial. Všechno nám to ohromně usnadnilo. Děkujeme :-)
Naprosto profesionální paní účetní a její tým. Konzultace, moderní řešení, skvělá cena a milý přístup. Přála bych si mít paní účetní od začátku. Velmi doporučuji!
Zapecova-Financial-logo-nove

Zjistěte, jak by u nás vypadalo Vaše externí finanční oddělení.

Naši partneři

Shoptet

Díky dlouholeté zkušenosti s e-commerce se vyznáme v prostředí Shoptetu a řady dalších e-shopových platforem a fakturačních programů. Pomůžeme Vám s jejich nastavením nejen z pohledu daní a zajistíme technický support ohledně exportu složitých dat.

Filipesmedia

Úzce spolupracujeme s marketingovou agenturou Filipesmedia. Díky tomu můžeme našim klientům nabídnout komplexnější službu. Získáváme pravidelná školení v nových reklamních systémech a držíme krok s novinkami v e-commerce.

Naším webem to nekončí. Sledujte nás na sociálních sítích.

Pravidelně sdílíme obsah ze zákulisí naší firmy. Těšte se nejen na novinky z našich kanceláří, konferencí a dalších offline akcí, ale hlavně na cenné tipy pro Vaše online podnikání.

Zde nás můžete sledovat.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám nebo napište přes kontaktní formulář